piątek, 7 grudnia 2012

Przepraszamy!

Natłok zajęć nie pozwolił nam ukończyć analizy w tym tygodniu. Ale za tydzień na pewno coś będzie!

Miłego weekendu!

PS Nie obejdzie się przecież bez małego stworzonka, prawda? ;)

Obrazek pochodzi stąd

13 komentarzy:

Bumburus pisze...

Przeprosiny przyjęte.
Analizator też człowiek :)
Wypocznijcie dobrze, dziewczyny!

Shining Night pisze...

Właśnie, wypoczywajcie, wybaczamy! C:

Goma pisze...

Trzeba sobie zrobić świąteczny nastrój i się relaksować ^^

Borówka pisze...

Ja się nie gniewam (chociaż kotki z tej analizy zupełnie do mnie nie trafiają). Miłego weekendu ;)

Krasnoludek pisze...

No proszę... Dość, że nic nie napisują to jeszcze alergika kotami szczują;p Ale wybaczam i czekam kiedy coś się pojawi i znowu powali na ziemię;)

anulka406 pisze...

Nic nie szkodzi, każdy człowiek zasługuje na odpoczynek! Ja i tak analizatorki podziwiam, że tak wytrwale zawsze w piątek analizy dodają. Jak dla mnie możecie sobie nawet wakacje zrobić, tylko fajnie by było, jakbyście potem wróciły ;)

Anonimowy pisze...

http://sandriellexx.blogspot.com/

molarnia pisze...

Uwielbiam Rosie i jej dzieciaczki! Oglądałam je przez 2 miesiące i teraz mi smutno, że ich nie ma :(

Kimi ;* pisze...

Witajcie. Powiem to wprost, natrafiłam na Waszą "śmieszną" analizę. inni uważają to za śmieszą, ale to nawet nie jest krytyka czy analiza wy się tylko nabijacie z ludzi co piszą. jeśli tak bardzo chcecie coś osiągnąć, to macie drogę wolną. Napiszcie coś także, a wy chyba nie macie za grosz szacunku co do innych ludzi. tylko amatorki takie coś piszą i się śmieją. przeczytałam także komentarze. Są do niczego. niby mam przestać pisać bo stylistyka mi nie wychodzi? Wybaczcie, ale to głupota na jaką stać tylko jakieś gimnazjalistki. Cóż jak chcecie dam Wam więcej blogów, bo przecież to co robicie to jest bezwartościowe. Sądzę, że ludzie tym się nie przejmują, bo co takie jak WY mogą wiedzieć o pisarstwie tego wszystkiego? Nic. Każda pisarka opowiadania wkłada w to swoje serce, a wy to po prostu ignorujecie. jesteście śmieszne !! Cóż, chyba sama z Was się pośmieje bo to naprawdę zabawne pisać takie głupoty o innych blogach.
Specjalnie jeszcze się podpisuje dla waszej świadomości z jakiego jestem bloga, myślę że pamiętacie skoro ANALIZOWALIŚCIE!!

Anonimowy pisze...

Kimi - trzeba było tego nie publikować w internecie, jeżeli nie zgadzasz się na krytykę. To tak, jakby autor książki krzyczał na krytyków literackich, że śmią krytykować JEGO dzieło. Sorry, ale czy coś, co dziewczyny napisały o Twoim blogu (wybacz, nie wiem, o który chodzi, bo masz całą armię na swoim profilu) były nieprawdą? Zastanów się co piszesz, a nie wylewasz żale bez sensu.

Babatunde Wolaka pisze...

Jeżu Jak Byk! To autorka opka o Sakurze z jajcami w uszach! :DDD

Blur pisze...

Ach, prawdziwy ałtoreczkowy foch! Już nie spotyka się takich...

I nie, ja nie pamiętam z jakiego to bloga, bo takich jest niestety na pęczki, ani nie jesteś specjalnie oryginalna, ani godna pamięci.

Serenity pisze...

Ależ przestańcie, przecież tak nie można, przecież to, że aŁtoreczce nie wychodzi stylistyka nie oznacza, że ma przestać pisać...
O borze wszechlistny, zaraz uduszę się ze śmiechu...
Droga, albo mniej droga, Kimi;* - jakiś czas temu inna podobna Tobie aŁtoreczka wyraziła swoje oburzenie na to, co robią Kalevatar i Pigmejka. Przy okazji w dyskusji, która się wtedy wywiązała, ujawniła się eks-aŁtoreczka, która dawno temu została przez PLUS zanalizowana i wtedy bardzo się tym bulwersowała. Teraz jednak była wdzięczna dziewczynom za analizę jej tFórczości, bo, jak się okazuje, dzięki temu znacznie poprawiła swoje opowiadania. Mam więc takie życzenie dla ciebie - obyś kiedyś, za rok czy dwa, wróciła na PLUSa już jako nawrócona blogerka, autorka a nie aŁtoreczka. Tego ci życzę na święta :)