piątek, 21 grudnia 2012

Ho ho ho!

Witajcie!
Starałyśmy się, naprawdę - ale wśród świątecznego rozgardiaszu z przyczyn rozmaitych nie udało nam się skończyć analizy. Obiecujemy Wam to wynagrodzić! Tymczasem życzymy Wam przyjemnych, radosnych i spokojnych Świąt, tylu prezentów, ile błędów w blogaskach i wspaniałego Sylwestra. Oby był równie niezapomniany co wymysły aŁtoreczek - oczywiście w pozytywnym znaczeniu. Trzymajcie się ciepło!Pigmejka i Kalevatar

17 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Bu... Szkoda :(
Życzę pięknych, udanych świąt dziewczyny.

Anonimowy pisze...

A tak czekałam... :(
Ale trudno, jak się gniewać, jak tu obrazek nawiązujący do Doctora Who... :) Wszystkiego najlepszego na Święta! :*

Caltha

Anonimowy pisze...

Rozumiem - święta i te klimaty, ale jeśli chcecie być fair w stosunku do nas, fanów, którzy wyczekują cały wieczór na analizę, to powiedzcie wreszcie otwarcie: od dzisiaj analizy będą pojawiały się co dwa tygodnie. Albo cuś. Wyjdzie na to samo, a oszczędzicie czasu niektórym wiernym czytelnikom.

Anonimowy pisze...

Szkoda,ale rozumiem,czekam i wszystkiego naj!!
Natchnienia i poczucia humoru jak do tej pory,przysmaków moc i oby ałtoreczki obrodziły.

Chomik

Goma pisze...

@Anonim - jak to czasu? Siedzisz przed komputerem calutki dzień, żeby nie przegapić momentu, kiedy analiza się pojawia? Bo ja czytam analizy właśnie kiedy mam wolny czas, a jeśli akurat nic się nie pojawiło, to zajmuję się czymś innym i nie ma problemu.
Jeśli fani chcą być fair w stosunku do analizatorów to powinni rozumieć, że analizatorzy są ludźmi i mają życie. Moim zdaniem lepiej tak, niż kurczowo trzymać się deadlinów i przez to stracić serce do analizowania.
Wesołych Świąt!

Merkav pisze...

Analizatorki są zbyt dobre, by marudzić, że czasami im nie wyjdzie.

Wszystkiego najlepszego, dużo błędów ortograficznych, fatalnej składni, nietrafionych związków frazeologicznych, Harrego Pottera w Slytherinie, Mery Sue, opek opartych ogry, spisków żydo-masońskich i wszystkiego innego.

Magrat pisze...

No to mi również pozostaje złożyć Wam życzenia. A więc Wesołych Świąt, pięknej choinki i mnóstwa smakowitości. I aby Nowy Rok obfitował w równie prześmieszne analizy co rok miniony :)

thingrodiel pisze...

Ja się wcale nie dziwię, że nie ma analizy - świąteczne szaleństwo, nie ma na nic czasu. Osobiście nie mam kiedy podrapać się w tyłek, a co dopiero jakbym miała analizować blogaski tak jak robicie to wy.

Życzę radosnych świąt, otrząśnięcia się aŁtorek i Pisaków (może tylko niektórych, bo wtedy blog straci rację bytu, hehe), słownika, który spływa na lud przez google (od razu do krwioobiegu!), a poza tym weny i mnogości obrazów, które pomagają w komentarzach!

Pzdr,
thin

Devis pisze...

O tak, świąteczne szaleństwo...

Nowych, całkowicie pozbawionych logiki blogasków i zastępów mery sue na nowy rok :*
I żeby żadne opko przy analizowaniu nie męczyło was głupotą, a jedynie bawiło :D

Szajn pisze...

Szkoda, bo czekałam na nową analizę z niecierpliwością. ^^ Ale czego by się spodziewać po świątecznym rozgardiaszu? Również życzę wesołych i spokojnych Świąt, bez wypocin aŁtoreczek i pisaków, a także szczęśliwego Nowego Roku C:

ginny358 pisze...

Jaki piękny Dalek ^^ Wam też pantygryskowo udanych (SNH SNH SNH). [idą czekać na następny dzień z analizą]
Gin&PT

Anonimowy pisze...

Dziewczyny, nie przejmujcie się - jak kochają, to poczekają :D *siada i czeka*

A tak ogólnie to bardzo Doktorowych Świąt i dużo, dużo materiału na analizy w przyszłym roku! I oby odporność psychiczna tylko rosła :D

Nadira

Borówka pisze...

Wesołych świąt! :)

Anonimowy pisze...

Pysiaczki kochane, wesolutkich świąt, dużo weny w przyszłości, tysiąca Mary Sue, spełnienia najskrytszych marzeń i wszystkiego, wszystkiego co najlepsze. Jesteście naprawdę wspaniałe! No, to tego. HO.HO.HO.

Anonimowy pisze...

http://historia-albusa-pottera.blogspot.com/

Piafka pisze...

Przez to, że nie miałam co czytać, powróciłam do tworzenia. Napisałam historyjkę z dedykacją dla Was i Waszych Maskotek. Jeżeli Wam się spodoba, będę zaszczycona. Jeżeli nie, zignorujcie ją pełnym pogardy milczeniem ;).
http://h-umor-i-rozrywka.blogspot.com/2012/12/historyjka-piata.html

Pozdrawiam już poświątecznie,
Piafka

Anonimowy pisze...

http://without-any-friends.blogspot.com