środa, 29 lipca 2009

Agape Satanas, drodzy Bracia i Siostry...

Lasciate ogni speranza voi ch'entrate.

Innymi słowy: Jeśli wasze życie było pochrzanione zanim tu weszliście, to macie pecha, bo teraz wcale nie będzie lepiej. Zwłaszcza jeśli jesteście Ałtorkami.

Zostaliście ostrzeżeni...

Witamy Was w naszej Analizatorni.

Nie zwracajcie uwagi na jęki i krzyki dochodzące z lochów: to tylko Ałtoreczki cierpią, rozrywane na strzępy naszymi bezlitosnymi uwagami.

Nie zwracajcie też uwagi na nagrobki przed wejściem: to miejsca wiecznego odpoczynku śp. Kanonu i zbiorowy grobowiec Zasad Poprawnej Polszczyzny. Postawiłyśmy im piękne pomniki i regularnie kładziemy pod nimi kwiaty. Tylko tyle mogłyśmy dla nich zrobić, po tym jak Ałtoreczki wzięły się za te Bogu ducha winne istoty.

Na początku powinnyśmy podziękować i przeprosić. Podziękować innym, bardziej doświadczonym Analizatorom, których praca natchnęła nas do założenia tego bloga. Przeprosić tych, którzy czytając nasze analizy uznają, że to strata czasu. Przede wszystkim jednak pragniemy wyrazić nadzieję, że większość z Was będzie się dobrze bawić, bo przecież głównie o jak największą ilość kwików tu chodzi. :)

Strzeżcie się, iskrzące wampiry i córki Voldemorta!

2 komentarze:

kura z biura pisze...

Ok, nie będę zwracać uwagi na wyżej wymienione, natomiast chciałabym ją zwrócić na tytuł Waszego spisu treści: "Przeszukane pod kontem logiki i słownika".
Pod kątem, nie kontem. Chyba, że faktycznie logika i słownik założyły sobie ROR w banku?

Pigmejka pisze...

Kuro, z tym "kontem" to w założeniu miało być tak jak z "dyslekcją" na blogu http://orly-sokoly.blogspot.com/, ale po namyśle chyba jednak zmienię to na normalną (poprawną) formę. Bo też będą pewnie ciągle inni poprawiać... :)